СПЕКА! ЯК ПОДОЛАТИ? SOFA SPA ВАШ ОАЗИС!

Ось і настало довгоочікуване літо. Але з літом прийшла і ЖАРА. У місті задуха, асфальт плавиться під ногами, працювати в офісах неможливо. Sofa Spa може допомогти в боротьбі з виснажливою ​​спекою і перенести її з найбільшим комфортом.

Чим же Sofa SPA може допомогти?

В першу чергу в літню спеку є величезна потреба організму в ВОДІ! Нею потрібно освіжити і охолодити все тіло. У цьому допоможуть процедури такі як:

Душ Віші. Ваше тіло буде перебувати на кам’яному лежаку і невеликі розпилювачі, які знаходяться на горизонтальній панелі паралельно тілу будуть розпорошувати воду. Процедура представляє собою масаж тонкими струменями води.

Душ Виши
Sofa SPA

Басейн, джакузі. Влітку – справжнє полегшення для тіла, втомленого спекою.

Басейн, джакузі
Sofa SPA

Контрастні ванни для ніг. Ця процедура представляє собою дві ванночки з гарячою і холодною водою. Це відомий засіб від набряків на ногах.

Контрастні ванни для ніг
Sofa SPA

Душ Шарко. Як освіжить, так і підкоригує фігуру.

Душ Шарко
Sofa Spa

Ну і звичайно головне питання! Як влітку можна ходити в сауну або в лазню!? І также ж спекотно!

Так ось, ми Вам відповімо МОЖНА і ТРЕБА !!!!!

Парні дозволяють спеку і холод нашому організму переносити більш спокійно, але це не єдина перевага.

Сауна влітку допомагає впоратися зі спекою, а контраст температур дозволить більш спокійно переносити спеку в літній час.

Влітку ми потіємо набагато сильніше, ніж в інший час. Наші пори постійно забиті – лазня допоможе їм відкритися, змусить шкіру працювати. Після сауни або лазні організму стає легше і вільніше дихати. Баня влітку – відмінне тренування для серцево-судинної системи. Після неї добре дихається, в тілі з’являється легкість, тому що помітно посилюється кровообіг. Ми набагато легше починаємо переносити високі температури, не відчуваючи себе при цьому вичавленим лимоном.

Сауна/лазня – відмінний спосіб стати стрункішим, її можна прирівняти за ефектом схуднення, як після фізичних вправ. Відвідування парної влітку вкрай позитивно позначиться на вашому тілі.

І величезний плюс в тому, що вибирати щось одне не потрібно, Ви спробуєте відразу все!

Проведемо це літо разом!

Ми будемо раді Вас вітати в Sofa SPA!

0 Comments