Масажі

Масажі

Наш клуб здивує вас своєю різноманістю масажів.
Для того, щоб кожному стало зрозумілим в чому різниця між масажами, потрібно визначитися для початку, що ж таке масаж.
Масаж — це сукупність масажних технік: розтирання, погладжування, вібрації та розминання.
Наші майстри виконують найрізноманітніші види масажів, використовуючи різні техніки. Релакс – масаж, загальний масаж, антицелюлітний масаж, медовий масаж та стоун – терапія. І це ще далеко не всі види масажу, які ми можемо вам запропонувати.

Замовити

Правильно підібраний масаж допоможе вам зняти напругу, розслабитися, оздоровитися або ж зробити корекцію фігури.
Давайте розглянемо на прикладі деяких видів масажу, яку користь ви можете отримати.

 

СТОУН- терапія або масаж каменями.

Один з видів рефлексотерапії. Метод масажу полягає в виконанні масажних технік теплими каменями. Це унікальний метод профілактики та оздоровлення. При даному масажі відбувається обмін енергією та теплом, в поєднанні з масажними рухами.

 

МЕДОВИЙ МАСАЖ

Незвичний вид масажу, що поєднав в собі як косметологічні так і масажні властивості.
При виконанні цього масажу замість масажного масла використовують мед.
Як відомо, мед має чимало корисних властивостей. При використанні в масажі шкіра насичується мікроелементами, виводяться токсини та солі.
Після першої ж процедури покращується якість та стан шкіри. Також медовий масаж використовують для боротьби з целюлітом.

 

ВОГНЯНИЙ МАСАЖ

Новинка серед масажів.
Спробуйте і ви відразу відчуєте зміни: покращується стан шкіри. Вона підтягується та стає більш еластичною. З організму виводяться токсини, зменшуються набряки, пришвидшується обмін речовин. Це сприяє не лише гарному самопочуттю, але й безпечному схудненню. Зникають болі у суглобах та м’язах. Розсмоктуються гематоми та синці.

Ви можете замовити собі цю процедуру не лише заради приємних відчуттів, а заради профілактики та лікування: надлишкової ваги, проблеми зі сном, запальних процесів в організмі, при порушенні обміну речовин, мімічних зморшках, втомі та стресах.
Недарма цей вид масажу багато століть популярний на Сході й тепер доступний нам, жителям Європи. Масажисти нашого клубу досконало володіють технікою вогняного масажу. Саме тому на цю приємну та корисну процедуру до нас варто завітати.

В нашому клубі працюють кваліфіковані фахівці з медичною освітою.
Чекаємо вас на найрізноманітніші масажі. Виконаємо будь-яку вашу забаганку.

Зателефонуйте нам і ми вас проконсультуємо